2020

Matt Zona – University of Notre Dame

Jahlil White – Temple University

Sean Hansen – Cornell University

T.J. Berger – University of Pennsylvania

Jacob Hopping – The College of New Jersey

Jacob Sussman – New York University

John Beattie – New York University

David Cross –

Jakari Spence –

Liam Gunnerson –

Vincent Popejoy –

Manny Aytebo –

Giovanni Cessel –

Charlie Ruoff –

Kieran Flanagan –

Amir Williams –

Kaylen Oweh  –

Freddie Bang-Andresean –

Christian Kalinowski –

Jake Cook –

Nick Leo –

Brendan Westscott

Najee Coursey –

Quinten Gourmely –

CJ Wareham –

Tommy Gault –

2019

Jacob O’Connell – Princeton University

Jonah Charles – University of Pennsylvania

Sahmir Jones – Boston University (Track & Field)

Daniel Sofield – Western Florida University

Eddie Davis – Dominican College

Jacob Valeous – Claflin University

Shane Williams – Georgian Court University

Brandon Wilson – Mercy College

Conor Regan – Chestnut Hill College

Chris Clancy – Gannon University

Stephen Braunstein – Scranton University

Joey Sacco – Vassar College

Andrew Heck – Ursinus College

Ricky Martin – Emmanuel College

Rob Benites – McDaniel College

Tommy Lotito – Manhattanville College

Matt Ganter – FDU Florham

Blake Arlington – Elmira College

Dwaine Jones – Covenant Prep

Jalen Jackson – Middlesex County Community College

2018

Nazim Derry – Goldey Beacom College

Devin Cooper – Montclair State University

Mike Frauenheim – Susquehanna University

Teddy Sourlis – Babson College

Marc Dadika – Fairleigh Dickinson University

Ebrima Dibba – Coastal Carolina University

Jared Chambliss – Millersville University

 

 

2017

Brandon Williams – Williams

PJ Ringel  – The College of New Jersey

Zach Brown – Georgia State University

Jaden Rhoden – Keystone College

Devin Jenson – Merrimack

Tyler Jones – Goldey Beacom College

Gabe Stefa

2016

Ryan Jensen – The College of New Jersey

Michael Rice – Franklin & Marshall College

Jack McGuire – Pace University

Austin Harriott – Gwynedd Mercy University

Adam Mitola – George Washington University

JP Krotulis – Salisbury University

Jonas Stakeliunas – Dartmouth College

Julius Stoma – Franklin & Marshall College

Dan Largey – Stonehill College

Erik Braaten – University of Rochester

Jimmy Panzini – Lafayette College

Brendan Barry – Dartmouth College

2015

Ed Rupkus – Skidmore College

Dakpe Yiljep – Chestnut Hill (PA)

Dwight Whitlock – Mercyhurst University

Jack Laffey – Adelphi University

Jason Dunne – University of Hartford

Kevin Bloodgood – The College of New Jersey

Jack Byrne – Skidmore College

2014

Robbie Kennedy – US Merchant Marine Academy

Evan Gordinier – Pace University

Brandon Federici – Franklin & Marshall

Jordan Forehand – St Francis (PA)

Charlie Russo – Southern New Hampshire University

Jack Fay – Hobart and William Smith College

Tyler Drews – Caldwell College

2013

Bryan Rivers – Pace University

Tim Coleman – NJIT

JR Hobbie – Brown University

Jimbo Long – Mansfield

Jaquante Madden – Frank Phillips JC

Garret Clifton – Bard

Ryan Bland – Catholic

Salaam Simon – Mercer CC

Avery Walker – Dominican

2012

Brandon McDonell – Dartmouth

Brian Kenny – Caldwell

David Sullivan – St. Michael’s

Gabriel Chandler – Seminole State JC

Keith Hughes – Georgian Court

Sean Grennan – Fairfield

Sean O’reilly – Dominican

Xavier Harris – Farleigh Dickinson

2011

Bill Wrightson – St. Thomas Aquinas

Jimmy Walsh – Stonehill

John Golden – Dartmouth

JP Koury – Bentley

Ray Darnell – Eckerd

2010

Adam Cook – Roger Williams

Andrew Goldstein – Ohio State

Eric Shirvnanian – Susquehanna

Gabe Cheavers – Centenary

Jim McDonell – Temple

Jordan Weijnert – UMBC

Neil Thompson – Brookdale Community College/ Wilmington University

2009

Brian Neller – University of Maryland Baltimore County

BJ Bailey – Lehigh University

Carl Baptiste – St. Joseph’s University

Odie Anosike – Siena College

Hunter Forsman – Muhlenberg College

Jimmy Burke – Massachusetts Institute of Technology

Jose Diaz – Bentley College

Josh Vital – Baruch College